ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

URZĄD MIEJSKI W ŻARACH
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ogłoszenia do 2010

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w MOPS Żary - Informatyk

Informacja ogłoszona dnia 2009-02-27 12:21:06 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarach
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w MOPS Żary
Stanowisko: Informatyk
1. Wymagania niezbędne:
    a) wykształcenie wyższe, kierunki informatyczne i pokrewne, lub inne gwarantujące należyte wykonywanie obowiązków na stanowisku,
    b) minimum 4 letni staż pracy,
    c) znajomość języka angielskiego branżowego,
    d) umiejętność administrowania systemami opartymi na Windows 2000 serwer i 2003 serwer,
    e) umiejętność konfiguracji urządzeń pracujących w sieci komputerowej (LAN,WLAN),
    f) znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
2. Wymagania dodatkowe:
    a) umiejętność analitycznego myślenia,
    b) umiejętność stosowania przepisów,
    c) samodzielność,
    d) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w administracji
    e) umiejętność programowania: mile widziane zaprezentowanie własnego programu.
3. Zakres obowiązków na stanowisku:
W okresie wdrożeń:
    • Instalacja i konfiguracja Windows Serwer 2008 Hyper-V i wszelkich jego składników tj. Instalacja i konfiguracja usługi DNS, instalacja i konfiguracja Active Directory, założenie i konfiguracja zasad grupowych.
    • Instalacja i konfiguracja nowego systemu POMOST.
    • Szkolenia w zakresie wdrożenia systemu Windows 2008 i systemu POMOST
W trakcie eksploatacji:
    o zarządzanie wirtualną siecią oparta na Hyper-V,
    o zarządzanie wirtualnymi dyskami,
    o migracja wirtualnych serwerów do Hyper-V,
    o zarządzenie serwerami Hyper-V za pomocą System Center Virtual Machine Manager (SCVMM),
    o wykorzystanie PowerShell do zarządzania serwerami Hyper-V i wirtualnymi maszynami opartymi na Hyper-V,
    o administracja i rozwiązywanie problemów z usługą DNS,
    o zarządzanie obiektami i lokalizacjami Active Directory,
    o replikacją AD,
    o konfigurowanie zasad grupowych,
    o delegowanie uprawnień,
    o rozwiązywanie możliwych problemów w AD,
    • administracja systemu kadrowo-płacowego w szczególności;
    o wykonywanie instalacji aktualnych wersji systemu,
    o rozwiązywanie problemów możliwych do usunięcia we własnym zakresie,
    o współpraca z firmą tworzącą oprogramowanie w razie większych problemów merytorycznych,
    • administracja systemu finansowo-księgowego w szczególności:
    • administracja systemu POMOST w szczególności:
    o zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w systemie,
    o aktualizowanie wersji systemu,
    o rozwiązywanie bieżących problemów w systemie,
    • administracja oprogramowania ZUS - PŁATNIK
    • administracja strony internetowej Ośrodka i współpraca z firmą wykonującą stronę,
    • zabezpieczanie danych poprzez wykonywanie codziennych kopii bezpieczeństwa,
    • szkolenia pracowników w zakresie obsługi sprzętu komputerowego i obsługi programów,
    • przygotowanie materiałów i dokumentów związanych z przyznawaniem i realizacją świadczeń rzeczowych i pienieżnych,
    • zbieranie, opracowanie i analizowanie materiałów statystycznych z zakresu pomocy społecznej,
    • generowanie sprawozdań merytorycznych w systemie POMOST i wysyłania ich do jednostki nadrzędnej za pomocą Statystycznej Aplikacji Centralnej gSAC.
4. Wymagane dokumenty:
    a) CV,
    b) list motywacyjny,
    c) kserokopie świadectw pracy oraz w przypadku osoby zatrudnionej: zaświadczenie o zatrudnieniu,
    d) kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,
    e) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach wykazanych w CV,
    f) oryginał kwestionariusza osobowego,
    g) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,
    h) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
    i) ewentualna opinia z poprzedniego miejsca pracy,
    j) zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie MOPS Żary, ul.Domańskiego 1, pok. nr 15, z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko: Informatyk”, w terminie do dnia 09.03.2009r. do godz. 15:00
Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej MOPS Żary, Urzędu Miasta Żary oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie MOPS Żary.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Miasto Żary
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
MOPS
Data wytworzenia informacji:
2009-02-27
Osoba, która odpowiada za treść:
MOPS
Data wprowadzenia do BIP
2009-02-27 12:20:17
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
2009-02-27 12:21:06
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
2011-03-28 15:02:16
Artykuł był wyświetlony:
857 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »